Obraz na korku mapa świata w wersji czarno-białej - 90x60  flags
Produkt niedostępny

Obraz na korku mapa świata w wersji czarno-białej - 90x60 flags

Produkt niedostępny
  • Do sklepu

Do sklepu

Obrazy na korku,Obraz na korku jest produktem, który dzięki swojemu wzornictwu, może stanowić unikalne uzupełnienie wnętrz w każdym domu. Ta zwykła tablica korkowa może się zmienić w unikalną dekorację ściany, którą pokochasz! Obraz na korku jest produktem uniwersalnym , który można wykorzystać na różne sposoby. Tylko od Ciebie zależy, co wybierzesz! Obraz następnie można powiesić na ścianie, ewentualnie można wybrać bardziej nowoczesne podejście – wystarczy postawić go na meblu i oprzeć o ścianę.

Wykorzystanie tablicy korkowej,Obraz na korku to oryginalne uzupełnienie i jeszcze lepszy prezent! Znajdzie swoje miejsce wszędzie, dzięki możliwości przypinania pinezek na płótnie. W jaki sposób można wykorzystać obraz na korku?

Można zaznaczyć odbyte lub planowane podróże

Można zaznaczyć odwiedzone miejsca

Można stworzyć zbiór własnych wspomnień – przypinając zdjęcia z odwiedzonych miejsc i zabytków

Do miejsc można dodać notatki – aby nie zapomnieć emocji z danych miejsc

Można edukować siebie i dzieci przy pomocy tej nietradycyjnej, ale zabawnej formy

Obraz na korku zadowoli każdego. Można go powiesić w salonie, pokoju dziecięcym, ale również w biurze. Tablica korkowa jest doskonałym prezentem dla miłośników podróży.,Pinezki,Do obrazu dołączamy jedno opakowanie pinezek. Jedno opakowanie zawiera 10 sztuk. Pinezki można wybrać z naszej aktualnej oferty. Można łączyć różne rodzaje pinezek, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zamówić różne opakowania bezpośrednio od nas.

  • Podobne produkty

Podobne produkty

  • Podobne produkty według marki

Podobne produkty według marki

Dołącz do newslettera

Dołącz do newslettera